Na bílé stopě

 

 

 

 

horská chata v

 srdci Krušných hor

 
 

________________________

 

interiér fotogalerie

________________________

 

zimní fotogalerie

________________________

 

letní fotogalerie

________________________

 

 

 

vnitřní dispozice chaty

 

________________________

 

 

ceny ubytování

 

________________________

 

 

jak rezervovat - obsazenost

 

________________________

 

 

všeobecné podmínky

 

________________________

 

 

tuto chatu postavila spol.

 

 

stavíme pro vás

rodinné domy

úvod

léto zima kontakt odkazy
 

 

horská chata Na bílé stopě

ubytování v krušných horách v nové, stylové chatě, sportovní vyžití po celý rok - běžky, sjezdovky, kola, běh, nordic walking. Krytý bazén se saunou, vířivkou a solárkem jen 5km.

aktuálně: na letní sezonu 2016 máme nový venkovní bazén, oplocený pozemek a WiFi

využijte výhodné

pobytové balíčky

 
 
Vítejte!

foto z 8.1.2016

Pronajměte si horskou chatu v Krušných horách "Na bílé stopě", která se nachází v  920 m.n.m., v romatické krajině pohoří Krušných hor, nedaleko od Božího daru, na kraji městečka Horní Blatná, přímo na běžkařské trati.

Lyžařské areály na dosah: Plešivec, Klínovec, Potůčky, Pernink, Abertamy.

Kapacita až 13 osob (v podkroví 4 pokoje: 2x 3-lůžkový, 1x2a1/2-lůžkový, 1x 4-lůžkový, v přízemí koupelna s WC, samostatné WC, společenská místnost: obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem).

Technické údaje naleznete zde.

Prostředí vybízí k různým sportovním aktivitám, jako je cyklistika, v zimě běžky (Krušnohoská magistrála) a sjezdové lyžování (max 5 km od ubytování). Nedaleko chaty je velké fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště. Ideální poloha pro turistiku, houbaření a sběr borůvek. 2,5km od chaty je skalní převis „Strašidla“, vhodný pro cvičné lezení.

Přestože je chata téměř na samotě u lesa, je dobře dostupná (0,5km) do místních obchodů, pošty a  restaurací, které najdete na malém naměstí v Horní Blatné.

Chata je vhodná i pro dvougenerační rodiny s dětmi.

Zařízení chaty - kompletně vybavená kuchyň, (chladnička, mrazák, mikrovlnná trouba a elektro sporák s troubou). Ve společenské místnosti je velký jídelní stůl a odpočinkový prostor (prostorná sedací souprava). Rádio, CD, televize. 2x WC, koupelna, bojler s teplou vodou. Čtyři ložnice včetně peřin a polštářů - více..

ilustrační foto

Bazén přímo u chaty, venkovní posezení, možnost táborového ohně, opékání buřtů, grilování. Parkování aut na pozemku u chaty (v zimě, pokud je hodně sněhu na malém parkovišti cca 20m - na auta je vidět z oken chaty, nebo u chaty, pokud to počasí dovolí).

4 Restaurace s možností stravování cca 10 minut chůze.

Máte další dotazy? Zavolejte, mailujte! Rádi vám je zodpovíme :-)